Consilierul ploieștean Paul Palaș, omul renegat și hulit de PNL, și-a anunțat, deocamdată timid, intenția de a candida la alegerile locale din vară pentru funcția de primar al Ploieștiului. Palaș spune că nu e decis sută la sută și că se va înscrie cu adevărat în cursa electorală doar dacă va simți că are susținerea necesară. Consilierul municipal așteaptă și un eventual sprijin din partea partidelor politice, cu toate că acesta este cam greu de primit, dat fiind faptul că formațiunile au propriii candidați. Din câte am putut afla, Paul Palaș ar conta într-o oarecare măsură pe sprijinul UNPR.
Notice: Undefined offset: 3 in /home/faptdive/public_html/plugins/content/adsinside/adsinside.php on line 180

