Notice: Undefined offset: 3 in /home/faptdive/public_html/plugins/content/adsinside/adsinside.php on line 180

Mihai Gadea in direct la “Sinteza Zilei”: “Jos labele de pe jurnalistii Antena 3!”

Exasperat de atacurile dure lansate la adresa trustului Intact Media şi a jurnaliştilor Antenei 3, Mihai Gâdea le-a cerut, în direct, tuturor celor care instrumentează asemenea lucruri murdare să înceteze, pentru că nu intimidează pe nimeni. “Cui îi este frică de Antena 3? De ce toate aceste atacuri la jurnaliştii acestei televiziuni? Culisele războiului dus împotriva noastră şi cine este din spatele acestei noii securităţi a regimului”, a scris Gâdea pe pagina sa de facebook. De asemnea, realizatorul emisiunii „Sinteza Zilei” a spus în ediţia de marţi seară: „Jos labele de pe jurnaliştii Antenei 3!”