Pesediștii ploieșteni au votat masiv duminică, la alegerile interne. Potrivit consilierului municipal, George Botez, purtătorul de cuvânt al organizației, din totalul de 1511 membri cu drept de vot, s-au prezentat la urne 1307, un procent foarte bun date fiind condițiile meteo. 1307 a fost numărul voturilor valabil exprimate, iar dintre acestea 1207 au votat pentru candidatul unic, Liviu Dragnea, 92 împotrivă, iar 8 buletine de vot au fost nule.
Notice: Undefined offset: 3 in /home/faptdive/public_html/plugins/content/adsinside/adsinside.php on line 180

